Profil Galerie Moderna

Profil GALERIE MODERNA

Vítáme Vás na stránkách internetové Galerie Moderna. Náš internetový obchod se zabývá nákupem a prodejem výtvarných děl, zaměřených na českou a světovou modernu 20. a 21. století.

Historie GALERIE MODERNA sahá do roku 1991, kdy byla založena Galerie Vltavín, jejímž zakládajícím členem byl Mgr. Martin Zeman /RM Gallery/. V roce 2007 pak Mgr. Martin Zeman zakládá GALERII MODERNA, která se začala specializovat na autorské výstavy významných českých i světových výtvarných umělců 20. a 21. století. /Což dokládá i přehled výstav, které naleznete na těchto stránkách/.

GALERIE MODERNA se také aktivně podílí na výstavách a kulturních akcích nejen v Čechách, ale i v zahraničí, např.: Praha, Brno, Hradec Králové, Plzeň, Ostrava, Olomouc, Hluboká nad Vltavou, Zlín, Bratislava, a jiné.

Při realizaci výstav spolupracuje GALERIE MODERNA se světovými galeriemi, ale i se soukromými sbírkami celého světa.

Výstavy jsou utvářeny i několik let, aby tak splňovaly nejvyšší požadavky našich klientů.

Na stránkách GALERIE MODERNA se budete setkávat pouze s ověřenými originály českých a světových umělců.

Věříme, že Vás naše pravidelně aktualizovaná nabídka zaujme.

Obchodní podmínky

Galerie Moderna ručí za pravost nabízených položek.

Stanovenou cenu je možno uhradit
a) hotově, při převzetí na předem sjednaném místě, místo je možno sjednat telefonicky +420-736768040, nebo e-mailem mail@galeriemoderna.cz
b) zasláním zakoupené věci na dobírku, k zakoupené věci bude účtováno, poštovné a balné, dle tarifů České pošty.

Díla je možné rezervovat maximálně na 5 dní, pokud není stanoveno jinak. Při rezervaci na delší dobu je požadována záloha dle domluvy.

Ceny uvedené u jednotlivých položek jsou konečné, včetně DPH.

Poškození odpovídající běžnému opotřebení exponátu, vzhledem k jejich stáří se v jednotlivých popisech neuvádějí. Provozovatel neodpovídá za autentičnost barev a tvarovou přesnost vyobrazeného zboží. Případná reklamace musí být uplatněna při převzetí zboží, na pozdější reklamace nebude brán zřetel.