Profil Galerie Moderna

Profil GALERIE MODERNA

Vítáme Vás na stránkách internetové Galerie Moderna. Náš internetový obchod se zabývá nákupem a prodejem výtvarných děl, zaměřených na českou a světovou modernu 20. a 21. století.

Historie GALERIE MODERNA sahá do roku 1991, kdy byla založena Galerie Vltavín, jejímž zakládajícím členem byl Mgr. Martin Zeman /RM Gallery/. V roce 2007 pak Mgr. Martin Zeman zakládá GALERII MODERNA, která se začala specializovat na autorské výstavy významných českých i světových výtvarných umělců 20. a 21. století. /Což dokládá i přehled výstav, které naleznete na těchto stránkách/.

GALERIE MODERNA se také aktivně podílí na výstavách a kulturních akcích nejen v Čechách, ale i v zahraničí, např.: Praha, Brno, Hradec Králové, Plzeň, Ostrava, Olomouc, Hluboká nad Vltavou, Zlín, Bratislava, a jiné.

Při realizaci výstav spolupracuje GALERIE MODERNA se světovými galeriemi, ale i se soukromými sbírkami celého světa.

Výstavy jsou utvářeny i několik let, aby tak splňovaly nejvyšší požadavky našich klientů.

Na stránkách GALERIE MODERNA se budete setkávat pouze s ověřenými originály českých a světových umělců.

Věříme, že Vás naše pravidelně aktualizovaná nabídka zaujme.

Obchodní podmínky

Galerie Moderna ručí za pravost nabízených položek.

Stanovenou cenu je možno uhradit
a) hotově v Galerii Moderna po předem sjednané schůzce, schůzku je možno sjednat telefonicky +420-736768040, nebo e-mailem mail@galeriemoderna.cz
b) na účet : 222785042/300

Zaplacené položky je možné vyzvednout v Galerii Moderna po předem sjednané schůzce, nebo je nechat zaslat na adresu vydražitele, k zakoupené věci bude účtováno, poštovné a balné, dle tarifů České pošty.

Díla je možné rezervovat maximálně na 5 dní, pokud není stanoveno jinak. Při rezervaci na delší dobu je požadována záloha dle domluvy.

Ceny uvedené u jednotlivých položek jsou konečné, včetně DPH.

Poškození odpovídající běžnému opotřebení exponátu, vzhledem k jejich stáří se v jednotlivých popisech neuvádějí. Provozovatel neodpovídá za autentičnost barev a tvarovou přesnost vyobrazeného zboží. Případná reklamace musí být uplatněna při převzetí zboží, na pozdější reklamace nebude brán zřetel.